LGames - Linux грі

Питання: Що таке tar.gz І як я можу Відкрити его? 

Відповідь: tar.gz кошти, це Стислий архів, таким чином Архіві. Використання, Наприклад, тар-xzf archive.tar.gz вітягті archive.tar.gz .

Питання: Як можна компілюваті вихідний код? 

Відповідь: інсталяційній файл (знаходится на верхніх Рівні віхідного архіву коду), что містіть основні Відомості и README (ті ж пункт) пояснює СПЕЦІАЛЬНІ опції и Встановити кроків.

Питання: Що таке SDL?

Відповідь: Це велику просту DirectMedia Layer ( http://libsdl.org ).

Питання: А я думаю, SDL_mixer є ... 

Відповідь: ! Так . Змішування інструмент, Заснований на SDL Ці Дві бібліотеки все, Що потрібно для компіляції LGame (добро, деякі бібліотеки libmath, Libpng libz и такоже потрібна, альо будь-який дистрибутив повінні Встановити їх за замовчуванням).

Питання: Ві Хочете Сказати ... 

Відповідь: SDL є обов'язковим для всіх ігор и SDL_mixer рекомендується для LGeneral, LBreakout2 и LTris. Если ві НЕ отрімуєте SDL_mixer ігри будут працювати, альо, очевидно, без звуку. Для Win32 вам нужно SDL. DLL и SDL_mixer.dll ( http://libsdl.org ) копіюється в каталог вікнами.

Питання: У мене є и бібліотеки встановлені, альо конфігураційній скрипт не может найти "СДЛ-Config '? 

Відповідь: пакет розробки нужно, того ЩО ВИ Хочете скомпілюваті . вихідний, а не просто працює двійковіх файлів . Зазвічай смородом НЕ встановлюються за замовчуванням ТАК перевірте пакетів вашого дистрибутива и отріматі Розвиток РЕЧІ або скомпілюваті и Встановити SDL и друзів безпосередно від джерела ( http://libsdl.org ).

Питання: Я оновив обідві бібліотеки, альо смороду НЕ могут буті знайдені? 

Відповідь: Если ві ВСТАНОВИВ Останню версию вихідних звітність, запустіті "LDCONFIG", щоб застосуваті Зміни у вашій Системі. Крім того, звітність,, щоб ВИДАЛИТИ "config.cache 'файлу.

Питання: Добре, 'SDL-Config' Знайду, альо вона вівалюється з Дивосвіт помилку? 

Відповідь: Тоді SDL Робить деякі проблеми так ЩО перевіріті свои ВІДПОВІДІ На http://libsdl.org .

Питання: Я використовуются RedHat 8.0 бета и я ВСТАНОВИВ всі від SDL SDL_mixer в розвинення, альо коли перевіряє налаштування SDL_mixer ВІН геть немає? 

Відповідь: Один з патчів для libsmpeg Пошкодження в RH 8.0b так что ЯКЩО ві libsmpeg зниженя до 7,3 'з компіляцією запрацює вновь.